Private label - żywność ekologiczna

Specjalizujemy się w produkcji private label żywności ekologicznej. Produkujemy marki własne maseł orzechowych (past / kremów) oraz innych słodkich kremów. Produkujemy ekologiczne masło ghee (ghi) pod marką Klienta. Zajmujemy się usługowym konfekcjonowaniem i rozlewem pod marką własną oleju kokosowego, olejów spożywczych, syropów oraz innych produktów. Oferujemy kompleksową usługę produkcji private label wraz z drukiem etykiet.

Co to jest private label? 

Produkty private label (marka własna) to produkty wytwarzane przez producenta pod marką klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient nie musi inwestować własnych środków do rozpoczęcia produkcji. Może skupić się wyłącznie na sprzedaży produktu. Jest to bardzo często wybierane rozwiązanie np przez sieci handlowe i startupy.

Jak stworzyć markę własną? 

  • Wybierz niszę w której chcesz rozpocząć działalność

  • Znajdź producenta private label, który wytwarza marki własne w tej kategorii produktów.

  • Stwórz wymarzony produkt. Wybierz rodzaj i wielkość opakowania jednostkowego. Dobierz odpowiednią gramaturę produktu. Zaprojektuj etykietę na produkt. 

Jak znaleźć producenta private label?

Dobrym wyborem jest wizyta na targach branżowych private label, które skupiają producentów marek własnych. Możesz też poszukać producentów podobnych produktów na rynku. Jeden z nich może produkować również produkty private label. 

Produkcja kontraktowa żywności ekologicznej - producent private label 

Sprawdź naszą ofertę na produkcję Twojej marki:

Certyfikacja

Nasza przetwórnia posiada certyfikat ekologiczny na przetwórstwo i sprzedaż produktów ekologicznych.

Kontakt

Michał Pelc
privatelabel@ekogram.pl
https://www.linkedin.com/in/michal-pelc/