Orzechy

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Ekologiczne orzechy: chrup na zdrowie!

W ofercie naszego ekologicznego sklepu internetowego znajdziesz wyselekcjonowane orzechy różnych odmian. Są wśród nich orzechy:

  • brazylijskie
  • nerkowca
  • laskowe
  • włoskie
  • pekan
  • brazylijskie
  • ziemne
  • makadamia
  • cedrowe

Posiadamy zarówno surowe orzechy pochodzące z najdalszych zakątków świata, jak i lokalne, dobrze znane odmiany, które rosną w naszych ogrodach. Mogą one pochodzić z certyfikowanych upraw ekologicznych, bądź z upraw konwencjonalnych.

Naturalnie, zdrowo… Orzechowo!

Orzechy dostępne w naszym bio asortymencie to prawdziwa skarbnica tłuszczów nienasyconych oraz minerałów. Obfitują w cenne składniki odżywcze, i dlatego warto włączyć je na stałe do codziennej diety. Te ekologiczne, smaczne produkty można kupić w naszym sklepie online w korzystnej cenie.

Charakterystyka poszczególnych odmian orzechowych

Orzechy nie tylko są świetną propozycją przekąski pomiędzy posiłkami, ale także wzbogacają smak i wygląd potraw, w tym sałatek, ciast czy tortów. Największą popularnością, jako dodatek do potraw, cieszą się orzechy włoskie, jednak bardziej oryginalne odmiany, takie jak orzechy nerkowca czy pekan, również coraz częściej pojawiają się w naszym menu. Orzechy obfitują w witaminy z grupy B. Prawdziwym królem orzechowej przekąski jest orzech ziemny. Każdy łasuch przepada za słodkim smakiem orzechów laskowych, natomiast amatorzy wyszukanych smaków z pewnością zachwycą się orzechami pistacjowymi.

Oryginalne odmiany orzechów

Ciekawą propozycją są także mielone orzechy cola, naturalne źródło energii o pobudzającym działaniu, a także orzechy nerkowca, słodkie i maślane w smaku. Z kolei orzechy brazylijskie, kruche i o charakterystycznym smaku, polecane są w szczególności mężczyznom, między innymi ze względu na wysoką zawartość selenu. W naszym sklepie internetowym można także kupić migdały, najszlachetniejsze z orzechów i wyjątkowo delikatne w smaku. Posiadamy również orzechy macadamia oraz całą gamę produktów otrzymanych z orzechów kokosowych. Wszystkie te ekologiczne propozycje orzechowe są niezastąpione do deserów, wypieków czy koktajli. Warto też spróbować bio orzeszków pinii i orzeszków cedrowych. W pracy, w szkole, na wycieczce: czas na eko orzechy!

Sprawdź również: