Cześć! Nazywam się Michał Pelc i jestem twórcą i właścicielem ekogram - the real food. Od 2009 roku rozwijam tą markę. Wszystko zaczęło się w trakcie wymiany studenckiej w USA. Tam pierwszy raz w życiu spróbowałem ekologicznej żywności, pracując w ACME Sumer Markets na dziale świeżych warzyw i owoców. Po powrocie do polski, postanowiłem stworzyć własną markę żywności ekologicznej. Zaczynałem od jednego produktu. 10 lat póżniej mamy w ofercie prawie 300 ekologicznych indeksów. W tym wiele autorskich produktów wytwarzanych w naszej własnej przetwórni pod Krakowem.  

Na codzień zajmuję się tworzeniem nowych produktów oraz pozyskiwaniem dostawców surowców do ich produkcji. W wolnych chwilach tworzę treści do naszych kanałów social media. Mój ulubiony to zdecydowanie YouTube.

Sukcesy ekogram - the real food

Złoty Medal Natura Food 2018

Kategoria: Produkty Ekologiczne

Produkt: Słodki Sen (Sweet Dream)

michał pelc natura food 2018 medal

Złoty Medal Natura Food 2017

Kategoria: Produkty Ekologiczne

Produkt: Racuchy Kasztanowe

michał pelc natura food medal 2017

Prywatnie

Na codzień mieszam w Krakowie. Każdą wolną chwilę spędzam spacerując z moim labradorem albo jeżdżąc rowerze :)

Kanał YouTube

Przepisy i informacje o produktach znajdziesz na moim Youtube.

Produkt dodany do ulubionych

Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia interakcji pomiędzy użytkownikiem i serwisem oraz funkcjonowania usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.