Algi

Algi Jest 5 produktów.

Algi: bio żywność z morskich głębin

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo algi, czyli wodorosty morskie, które obfitują w cenne dla zdrowia składniki odżywcze. Sprawdzą się one nie tylko jako dodatek do dań kuchni orientalnej, ale też świetnie wzbogacą klasyczne posiłki i przekąski, na przykład koktajle, jogurty czy kanapki. W sklepie online klienci znajdą takie rodzaje ekologicznych, jadalnych alg morskich jak: chlorella, spirulina i agar-agar.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Te wielofunkcyjne bioprodukty oczyszczają organizm, wspierają odchudzanie, poprawiają odporność. Dostępne są w różnych postaciach i w atrakcyjnej cenie.

Bio Algi

Choć dla wielu osób algi morskie nie mają smaku, to jednak warto dodawać je do potraw, ponieważ są źródłem cennych wartości odżywczych. W połączeniu z innymi produktami tworzą kompletne, pyszne i zdrowe dania.

Chlorella

Zawiera ponad 70 substancji istotnych dla funkcjonowania naszego organizmu. Znana przede wszystkim jako bio suplement witaminowo-minerałowy, który jest skuteczny w odchudzaniu. Obecny w niej chlorofil wspomaga naturalne oczyszczanie organizmu. Może występować w postaci proszku lub tabletek. Najlepiej smakuje w koktajlach energetycznych.

Spirulina

Mikro alga, która uważana jest za jeden z najwartościowszych pokarmów na świecie. Stanowi bogate źródło białka, dlatego zalecana jest w diecie wegetariańskiej, a także w żywieniu osób borykających się z anemią. Zawiera liczne witaminy i minerały.
W naszym eko sklepie internetowym można znaleźć spirulinę w tabletkach i w proszku, a także spirulinę hawajską.

Agar-agar

Agar-agar to idealny wybór dla poszukiwaczy naturalnej substancji żelującej i zagęszczającej.
Ta naturalna, bezsmakowa i bezzapachowa substancja uzyskiwana jest z glonów, zwanych krasnorostami. Świetnie sprawdza się w roli eko środka zagęszczającego i żelującego. Zalecany zwłaszcza w daniach wegetariańskich, w których wykluczone jest używanie żelatyny.