Nawigacja

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

Posted in : "2016 - Lipiec"

 • Maranta trzcinowa - gdzie można ją wykorzystać?
  Maranta trzcinowa - gdzie można ją wykorzystać?
  6231 Wyświetleń Lubi to

  Lista żywności należącej do Superfood cały czas się wydłuża. I bardzo dobrze, bo znajdują się na niej produkty żywnościowe, które mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Właściwie nie ma lepszego jedzenia niż superfood. Do grupy tych produktów należy również maranta trzcinowa, nazywana arrowroot. Oto wszystko, co powinniście o niej wiedzieć.

  czytaj dalej
 • Naturalne zagęstniki - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
  Naturalne zagęstniki - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć
  5199 Wyświetleń Lubi to

  Zagęstniki to substancje, które dodaje się do żywności, by poprawić jej konsystencję. Najczęściej są one obojętne dla naszego zdrowia, ale wśród używanych w przemyśle spożywczym zagęstników można znaleźć również takie, których długotrwałe spożywanie w większych ilościach może być przyczyną wielu chorób. Warto zatem wiedzieć coś o zagęstnikach, które znajdziemy na etykietach najpopularniejszych produktów i które sami dodajemy do żywności – tym bar

  czytaj dalej
 • Mąka migdałowa - do czego możesz ją stosować?
  Mąka migdałowa - do czego możesz ją stosować?
  4083 Wyświetleń Lubi to

  O mące migdałowej napisaliśmy już kilkukrotnie. Jest to jednak produkt, który cieszy się taką popularnością i zainteresowaniem naszych klientów, że postanowiliśmy poświęcić mu jeszcze jeden tekst. Oto kolejna porcja wiedzy o mące migdałowej – produkcie wyjątkowym i smacznym.

  czytaj dalej
 • Pestki granatu - jak je jeść?
  Pestki granatu - jak je jeść?
  37221 Wyświetleń Lubi to

  Granat to wyjątkowy owoc – od starożytności uznawany za symbol płodności, jest niezwykle smaczny i przy tym zdrowy. To owoc, który zawiera chroniące przed wieloma chorobami polifenole, usprawnia proces trawienia, a także spowalnia starzenie. Warto zatem się nim zainteresować i spożywać jego pestki świeże lub też suszone. Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o pestkach granatu.

  czytaj dalej
Showing 1 to 4 of 4 (1 Page)