Nawigacja

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

Posted in : "2015 - Czerwiec"

 • Spirulina - co to takiego i dlaczego warto ją stosować?
  Spirulina - co to takiego i dlaczego warto ją stosować?
  2854 Wyświetleń Lubi to

  Spirulina to mikroskopijnych rozmiarów alga. Należy do grupy produktów superfoods i często nazywana jest też jest mlekiem Matki Ziemi . Czemu zawdzięcza tak entuzjastyczne określenia? Czy warto ją stosować na co dzień? Sprawdźmy.

  czytaj dalej
 • Kasza Kuskus – jak powinno się ją stosować i czym się odznacza?
  Kasza Kuskus – jak powinno się ją stosować i czym się odznacza?
  2833 Wyświetleń Lubi to

  Kuskus należy do rodzajów kasz o niezwykłych właściwościach i wysokich wartościach odżywczych. Już od XII wieku jest bardzo rozpoznawalny ze względu na swoje walory smakowe oraz właściwości prozdrowotne. Kuskus chętnie jest spożywany przede wszystkim przez mieszkańców północnej Afryki, ale zyskuje coraz większe grono wielbicieli również w innych częściach świata. W jaki sposób należy przyrządzić kuskus, by wzbogacił każde danie?

  czytaj dalej
 • Liofilizacja oraz owoce liofilizowane: co to za proces oraz co tak naprawdę oznacza?
  Liofilizacja oraz owoce liofilizowane: co to za proces oraz co tak naprawdę oznacza?
  2922 Wyświetleń Lubi to

  Liofilizowane owoce czy też liofilizowane mięso stają się coraz bardziej popularne zwłaszcza wśród osób interesujących sie zdrowym stylem życia. Jest to jednak stosunkowo nowy produkt na dzisiejszym rynku, dlatego też niewiele osób wie, czym się charakteryzuje żywność lifilizowana oraz jaką wartość odżywczą i zdrowotną posiadają poddane tej metodzie pokarmy. Zobaczmy zatem, jakie są jej atuty!

  czytaj dalej
 • 3 produkty z konopi, które możesz legalnie stosować w swojej kuchni
  3 produkty z konopi, które możesz legalnie stosować w swojej kuchni
  2548 Wyświetleń Lubi to

  Konopie to roślina ceniona od wieków za swoje prozdrowotne właściwości. Dzisiaj jednak produkty wykonane z niej są w cieniu wielkiej, medialnej dyskusji o konopiach indyjskich – roślinie zupełnie innej. Dlaczego warto włączyć konopie do swojego jadłospisu i na jakie produkty warto postawić? Zobaczmy!

  czytaj dalej
 • Amarantus - dlaczego warto go jeść?
  Amarantus - dlaczego warto go jeść?
  3146 Wyświetleń Lubi to

  Amarantus niemal przebojem wdarł się do naszych sklepów. Bardzo szybko okazało się również, że jest to roślina tak samo zdrowa, jak i smaczna. Do tego doliczyć należy fakt, że amarantus może być wykorzystywany praktycznie wszędzie. Co to takiego, jak spożywać i dlaczego warto jeść to zboże XXI wieku (jak jest często nazywany)? Zobaczmy.

  czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 5 (1 Page)