Nawigacja

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

Posted in : "2015 - Kwiecień"

 • Komosa ryżowa dla początkujących
  Komosa ryżowa dla początkujących
  3232 Wyświetleń Lubi to

  Przebojem wdarła się na nasze stoły i zachwyciła wszystkich swoimi wyjątkowymi właściwościami. Komosa ryżowa, bo to o niej mowa, przeżywa swój wielki renesans. Czym jest i czy rzeczywiście warto ją włączyć do swojego jadłospisu? Sprawdźmy.

  czytaj dalej
 • 6 faktów o soli: dlaczego sól himalajska jest najlepsza?
  6 faktów o soli: dlaczego sól himalajska jest najlepsza?
  3671 Wyświetleń Lubi to

  O soli napisano już naprawdę wiele. Najczęściej w publikacjach na ten temat pojawia się twierdzenie, że jest to “biała śmierć” i powinniśmy znacznie ograniczyć jej spożywanie. Okazuje się jednak, że nie musimy rezygnować z soli – wystarczy, że tradycyjną (białą) zamienimy na różową – himalajską. Czy rzeczywiście warto ją stosować? Oto 6 faktów o soli, o których nie mieliście pojęcia!

  czytaj dalej
 • Olej z konopi - czy rzeczywiście jest taki zdrowy?
  Olej z konopi - czy rzeczywiście jest taki zdrowy?
  3636 Wyświetleń Lubi to

  Kiedyś powszechnie stosowany przez nasze babcie, potem nieco zapomniany, dziś znów wraca do łask. Olej konopny, bo to o nim mowa, jak przekonują nas producenci, jest substancją niemal doskonałą. Czy rzeczywiście? Sprawdźmy!

  czytaj dalej
 • Masło orzechowe – na co zwracać uwagę przy wyborze i do czego można je wykorzystać?
  Masło orzechowe – na co zwracać uwagę przy wyborze i do czego można je wykorzystać?
  3761 Wyświetleń Lubi to

  Masło orzechowe – na co zwracać uwagę przy wyborze i do czego można je wykorzystać? Czy wiecie, że masło orzechowe zostało wynalezione w XIX wieku? Dziś wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego śniadania. I dobrze. Masło orzechowe zachwyca swoim wyjątkowym smakiem, możliwościami wykorzystania i doskonałymi właściwościami prozdrowotnymi. A tych naprawdę jest sporo…

  czytaj dalej
Showing 1 to 4 of 4 (1 Page)