Nawigacja

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

Posted in : "2015 - Listopad"

 • Orzechy brazylijskie - źródło zdrowia i urody
  Orzechy brazylijskie - źródło zdrowia i urody
  2952 Wyświetleń Lubi to

  Orzechy brazylijskie należą do jednych z bardziej popularnych przekąsek. Nawet osoby, które nie zwracają szczególnej uwagi na komponowanie diety, kojarzą ich niezwykły, podłużny kształt chociażby ze smacznych i sycących mieszanek studenckich. Rzucające się w oczy największe orzechy tej mieszanki to właśnie owoce orzecha brazylijskiego. Niewiele osób wie, że są one cenione nie tylko za swój smak, ale również za prozdrowotne właściwości. Jakie? Zob

  czytaj dalej
 • Młody jęczmień – czy to rzeczywiście taki hit?
  Młody jęczmień – czy to rzeczywiście taki hit?
  2844 Wyświetleń Lubi to

  Jakiś czas temu na polskim rynku pojawił się młody jęczmień, który według wielu doniesień odpowiada za szczupłe sylwetki wielu celebrytek. Według medialnych doniesień młody jęczmień łatwo odchudza, jest w 100% naturalny, zdrowy, poprawia koloryt cery, stan włosów i paznokci, a także powoduje wzrost energii i sił witalnych. Trudno o lepszą rekomendację. A jak jest naprawdę? Sprawdźmy to.

  czytaj dalej
 • Jak stosować ostropest plamisty?
  Jak stosować ostropest plamisty?
  28237 Wyświetleń Lubi to

  Ostropest plamisty (Silybum marianum) to roślina, którą wielu z nas uważa za zwykły oset. Często przyciąga wzrok pięknymi, fioletowymi kwiatami, ale już jej właściwości zdrowotne zazwyczaj pozostają nieznane. Czas to zmienić, bo ta roślina to prawdziwy fenomen.

  czytaj dalej
Showing 1 to 3 of 3 (1 Page)