Nawigacja

Ostatnie posty

Ostatnie komentarze

Posted in : "2016 - Październk"

 • Konkurs! #zielonowszafce
  Konkurs! #zielonowszafce
  2242 Wyświetleń Lubi to

  Konkurs - #zielonowszafce

  czytaj dalej
 • Canihua - co to takiego?
  Canihua - co to takiego?
  4255 Wyświetleń Lubi to

  Canihua to kolejna roślina pochodząca z Peru i Boliwii, której właściwości wprawiają w zdumienie lekarzy i ekspertów od żywienia. Aż trudno uwierzyć, że maleńkie ziarenka – przypominające wyglądem znany nam mak – kryją w sobie taką moc. Oto wszystko, co warto wiedzieć o canihua.

  czytaj dalej
 • Zrób to sama! Prosty przepis na chleb!
  Zrób to sama! Prosty przepis na chleb!
  2801 Wyświetleń Lubi to

  Nic nie może się równać z zapachem świeżo upieczonego chleba. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na samodzielne wypiekanie tego przysmaku w domu i jak się okazuje nie jest to wcale trudne. Warto pamiętać tylko o tym, że choć istnieje kilkanaście rodzajów pieczywa, to podstawą zawsze są: mąka, drożdże, woda, sól i nieco czasu. Jak samodzielnie upiec chleb? Oto 2 przepisy, które zawsze się udają.

  czytaj dalej
 • Co jeść, a czego nie jeść na śniadanie?
  Co jeść, a czego nie jeść na śniadanie?
  8615 Wyświetleń Lubi to

  Pytanie „co jeść na śniadanie?” każdego dnia zadaje sobie tysiące osób. Na pewno Ty również miałeś ten dylemat. I bardzo dobrze - śniadanie to w końcu najważniejszy posiłek w ciagu całego dnia, ma zapewnić naprawdę zdrowy start i dostarczyć niezbędnej ilości energii.

  czytaj dalej
 • Jak zrobić prawdziwy maślany popcorn?
  Jak zrobić prawdziwy maślany popcorn?
  14471 Wyświetleń Lubi to

  Popcorn to szybka i smaczna przekąska. Najlepiej go przyrządzić samemu w domowym zaciszu. Będzie to dużo lepsze rozwiązanie niż zakup uprażonego popcornu lub wersji do przygotowania w kuchence mikrofalowej.

  czytaj dalej
Showing 1 to 5 of 5 (1 Page)