Soki ekologiczne

Soki ekologiczne Jest 1 produkt.

Sok czy napój? Czujesz różnicę? W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie stuprocentowe soki, wyprodukowane z najwyższej jakości owoców, pochodzących z ekologicznych i certyfikowanych upraw. Nasze soku są w pełni naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych substancji, barwników i konserwantów, nie są też sztucznie dosładzane cukrem. Zdajemy sobie sp...

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 14,99 zł
    6 Oceny

    Sok z cytryn  Sok z cytryn właściwości Sok z cytryn przepisy Sok z cytryn informacje Sok z cytryn wartości odżywcze

    14,99 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Sok czy napój? Czujesz różnicę? W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie stuprocentowe soki, wyprodukowane z najwyższej jakości owoców, pochodzących z ekologicznych i certyfikowanych upraw. Nasze soku są w pełni naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych substancji, barwników i konserwantów, nie są też sztucznie dosładzane cukrem. Zdajemy sobie sprawę, że produkty ekologiczne muszą spełniać wyśrubowane normy, dlatego naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty.

Polecamy stuprocentowy sok z sycylijskich cytryn. Nie zawiera sztucznych dodatków, pełen jest natomiast zdrowych, naturalnych substancji. Ma mnóstwo witaminy C oraz antyoksydantów, które są wyjątkowym źródłem młodości, urody oraz zdrowia. Sok z cytryny świetnie sprawdza się jako baza do lemoniady, koktajli oraz innych napojów. Jest smaczny, orzeźwiający, z wyczuwalna nuta sycylijskiego słońca.