Soki ekologiczne

Soki ekologiczne Jest 1 produkt.

Sok czy napój? Nie każdy o tym wie, ale pomiędzy jednym, a drugim istnieje znacząca różnica. W naszym ekologicznym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie stuprocentowe soki, wyprodukowane z najwyższej jakości owoców, które pochodzą z ekologicznych i certyfikowanych upraw. Nasze soku są w pełni naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych substancji, barwników i konserwantów, nie są też sztucznie dosładzane cukrem. Zda

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 14,99 zł
    6 Oceny

    Sok z cytryn  Sok z cytryn właściwości Sok z cytryn przepisy Sok z cytryn informacje Sok z cytryn wartości odżywcze

    14,99 zł
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
jemy sobie sprawę, że bio produkty muszą spełniać wyśrubowane normy. W naszej ofercie znajdują się więc wyłącznie sprawdzone propozycje, które pomyślnie przeszły wszelkie badania i testy żywnościowe.

Sok ekologiczny z sycylijskich cytryn - pij na zdrowie!

Polecamy stuprocentowy sok z sycylijskich cytryn. Jest on pozbawiony sztucznych dodatków, za to posiada mnóstwo zdrowych, naturalnych substancji. Ten orzeźwiający bio napój obfituje w witaminę C oraz antyoksydanty, które pomagają zachować młodość, a także korzystnie wpływają na zdrowie i na urodę. Ekologiczny sok z cytryny świetnie sprawdza się jako baza do lemoniady, koktajli oraz innych napojów. W naszym sklepie internetowym można go kupić w atrakcyjnej cenie.