Środki czystości

Środki czystości Jest 1 produkt.

Utrzymanie porządku w domu wcale nie oznacza używania żrących, chemicznych substancji. Zamiast płynów, proszków, emulsji, żelów czy czyszczących pianek, możesz wybrać naturalne produkty do czyszczenia. Są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, a przy tym dużo bardziej skuteczne niż powszechnie reklamowane specyfiki.

Ekologiczne środki czystości 

Polecamy w dużym opakowaniu i w dobrej cenie sodę oczyszc

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 6,99 zł
    17 Oceny

    Soda oczyszczona Soda oczyszczona właściwości Soda oczyszczona przepisy Soda oczyszczona informacje

    6,99 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
zoną, której czyszczące właściwości doceniały już nasze babcie. Z użyciem sody można czyścić praktycznie każdą powierzchnię, nawet trudne i zaschnięte zabrudzenia. Jest bezpieczna, naturalna i skuteczna.

A może wypróbujesz boraks, czyli czteroboran sodu? To ekologiczny i niedrogi środek, z którego po dodaniu wody można zrobić pastę czyszczącą różne powierzchnie. Świetnie sprawdza się też jako odplamiacz do tkanin zarówno w praniu ręcznym, jak i w pralce.

W naturalnych i ekologicznych porządkach pomoże również kwas cytrynowy. Duże opakowania starczy naprawdę na długo.

Do mycia naczyń polecamy natomiast Sonett – płyn do mycia naczyń nagietkowy lub cytrynowy. Pięknie pachnie, a w jego w skład wchodzą wyłącznie naturalne substancje czynne. Naczynia będą czyste, a dłonie w idealnym stanie. Sonett to także doskonałej jakości mydło ekologiczne, szczególnie polecane dla alergików. Wypróbuj je nie tylko do mycia całego ciała, ale tez do prania.