Ryż dziki Jest 1 produkt.

Kilka podstawowych informacji o dzikim ryżu

Ryż dziki pochodzi z Ameryki Północnej, a jego znaki rozpoznawcze to duże, czarne ziarna, głębia smaku oraz lekko orzechowy aromat. Nie tylko nadaje potrawom oryginalny smak, ale posiada także liczne właściwości zdrowotne. Jest to produkt bezglutenowy, posiadający niski indeks glikemiczny, który sprawia, że gotowanie staje się smaczne i zdrowe, a przy tym łatwe i szybkie. Ryż dziki można kupić w naszym sklepie internetow

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 25,99 zł
    4 Oceny

    Dziki ryż Dziki ryż właściwości Dziki ryż przepisy Dziki ryż informacje Dziki ryż wartości odżywcze

    25,99 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
ym w korzystnej cenie, mając przy tym pewność, że pochodzi on wyłącznie od sprawdzonych producentów prowadzących certyfikowane, ekologiczne uprawy.

Właściwości i składniki odżywcze dzikiego ryżu

Naturalny dziki ryż jest ważnym składnikiem zdrowej diety. Bardzo dobrze zastępuje ziemniaki, makarony czy ryż biały, a przy tym posiada niewiele kalorii. Można go z powodzeniem stosować podczas odchudzania. Warto wspomnieć, że ryż dziki zawiera zdecydowanie więcej białka i mniej tłuszczu niż zwykły ryż. Jest też naturalnym źródłem błonnika, kwasu foliowego, magnezu, fosforu, cynku, witaminy B6 i niacyny. Dziki ryż to atrakcyjny i smakowity dodatek do wielu potraw. Na jego bazie powstało wiele oryginalnych przepisów. Bardzo dobrze sprawdza się w sałatkach, można go też serwować z kurczakiem lub z samymi warzywami.

Ekologiczny ryż dziki - gdzie najepiej kupić?

Jeśli zależy Ci na wiarygodnym zakupie ekologicznego ryżu dzikiego, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu online. Gwarantujemy sprawdzone bio produkty najwyższej jakości.