Ryż brązowy Jest 5 produktów.

Naturalny ryż brązowy: pełne ziarno i wartościowy posiłek na Twoim stole

Pełnoziarnisty ryż brązowy posiada o wiele więcej właściwości odżywczych niż klasyczny ryż biały. Wszystko dzięki obecności otoczki, która nie została usunięta z ziaren podczas procesu obróbki, tak jak to zwykle ma miejsce w przypadku innych odmian ryżu, w tym basmati czy jaśminowego. Ryż brązowy można kupić w naszym sklepie interne

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 14,99 zł
  3 Oceny

  Ryż kleisty  Ryż kleisty właściwości Ryż kleisty przepisy Ryż kleisty informacje Ryż kleisty wartości odżywcze

  14,99 zł
  Gotowy do wysyłki
 • 12,99 zł
  5 Oceny

  Ryż jaśminowy  Ryż jaśminowy właściwości Ryż jaśminowy przepisy Ryż jaśminowy informacje Ryż jaśminowy wartości odżywcze

  12,99 zł
  Gotowy do wysyłki
 • 12,99 zł
  13 Oceny

  Ryż brązowy Ryż brązowy właściwości Ryż brązowy przepisy Ryż brązowy informacje Ryż brązowy wartości odżywcze

  12,99 zł
  Gotowy do wysyłki
 • 11,99 zł
  9 Oceny

  Ryż basmati Ryż basmati właściwości Ryż basmati przepisy Ryż basmati informacje Ryż basmati wartości odżywcze

  11,99 zł
  Gotowy do wysyłki
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
towym w atrakcyjnej cenie. Ten ekologiczny produkt jest mniej słodki i posiada niższą zawartość kalorii niż biała odmiana ryżu. Jednocześnie jest bardziej syty, co pozwala zapobiec spadkom poziomu glukozy we krwi, które powodują nagłe napady głodu. Przedstawione właściwości naturalnego ryżu brązowego sprawiają, że jest to składnik diety, który ułatwia odchudzanie.

Właściwości ryżu brązowego

Ryż brązowy po ugotowaniu składa się głównie ze zdrowych i wartościowych węglowodanów złożonych. Nie zawiera więc glukozy, fruktoya czy galaktozy. Ten bio produkt dostępny w naszym sklepie online jest bezglutenowy, posiada niski indeks glikemiczny i stanowi naturalne źródło błonnika pokarmowego. Pełnoziarnisty ryż brązowy zawiera witaminę K, E oraz witaminy z grupy B. Można w nim znaleźć także inne cenne dla zdrowia składniki, takie jak magnez, wapń, potas czy fosfor. 

Ekologiczny ryż brązowy: idealny do udanych eksperymentów kulinarnych!

Ekologiczny ryż brązowy dostępny w naszym sklepie internetowym to produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w kuchni. Świetnie pasuje do egzotycznych dań azjatyckich, jako dodatek do klasycznych potraw z kurczakiem i warzywami, a także do potraw na słodko, takich jak pudding ryżowy czy deserowe kulki ryżowe. Można go jeść zarówno sztućcami, jak i pałeczkami. Naturalny, ekologiczny ryż brązowy gwarantuje szybkie, smaczne i zdrowe gotowanie!