O nas

Od pierwszego dnia otwarcia drzwi do Ekogram wiedzieliśmy, że aby uzyskać możliwie najlepsze produkty, oznacza robić wszystko samemu. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół udało się. Możliwość produkcji, konfekcjonowania oraz dystrybucji daje nam pełną kontrolę nad tym, by stworzyć produkty, które sami pochłaniamy w domowym zaciszu bez obaw. Jako rodzinna firma, a mamy na myśli dosłownie rodzinna, gdyż zaangażowani są w nią dosłownie wszyscy, staramy się wspólnie pracować na sukces, który odzwierciedla Wasze zadowolenie. Dzięki Waszemu zaufaniu udało nam się urosnąć w siłę.

Nasz sekret

Nasz sekret to produkty najwyższej jakości oraz ludzie, którzy wkładają serce w jego tworzenie.

Istnieją trzy podstawowe zasady, na których zbudowana jest nasz firma: ZAUFANIE, UCZCIWOŚĆ, SOLIDNOŚĆ.

Nasze produkty są tego doskonałym przykładem: czyste opakowania z okienkiem pozwolą Ci sprawdzić jakość produktu.

Produkując najwyższej klasy produkty, jesteśmy w stanie wywiązać się z podstawowego zobowiązania jakim jest Wasze lepsze i zdrowe odżywianie. Nie moglibyśmy tego robić w żaden inny sposób.

Jak to robimy

Najważniejsi są ludzie. Pracujemy ciężko na wysoką jakość utrzymując przyjacielskie relacje z farmerami, dostawcami, kupcami, a także między sobą w zespole. Razem upewniamy się, że oferujemy Wam najlepszy produkt dostępny na rynku.

Jednak „najlepszy” to nie nasz jedyny cel. Nasze produkty muszą być też wyjątkowe, jak każdy z Was. Staramy się ciągle poszerzać ofertę, by coś dobrego znalazło się dla każdego, a jak wiadomo ilu ludzi tyle smaków.

Właściciel marki ekogram - the real food

Michał Pelc ANAGRAM
Wiarusa 3/3, 32-087 Zielonki
NIP: 513-010-81-41
REGON 121-084-300

ekogram - the real food - certyfikat ekologiczny

Pobierz PDF z pełnym certyfikatem ekologicznym.

 ekogram - certyfikat ekologiczny