Wszystko zaczyna się od nasion konopi, które najczęściej pochodzą z Chin, rzadziej z Europy. Testowaliśmy je wszystkie, chińskie, rumuńskie, austriackie, holenderskie i litewskie. Zależało nam na lokalnym dostawcy z Europy, dlatego właśnie tu skupiliśmy się na poszukiwaniach, aż trafiliśmy do litewskiego gospodarstwa zajmującego się od lat wyłącznie uprawą i przetwórstwem konopi. W dużym skrócie, wiedzą co robią!
Temat mielonego siemienia lnianego i oleju lnianego przewija się w naszych sklepach co najmniej raz dziennie. Jest to temat, który ja widać bardzo Was interesuje i bardzo się z tego powodu cieszę.
Świeży schabowy z chrupiącą skórką? Pyszny burger wołowy? Jeśli na myśl o tych potrawach cieknie Ci ślinka to na pewno masz sporo do czynienia ze smażeniem. Wielu wydaje się, że to jeden z najprostszych sposobów na przyrządzenie posiłków. Czy to prawda i czy można smażyć "zdrowo"? Dowiedz się tego z naszego tekstu!
Chipsy ‒ czyli podstawa niejednego wieczoru ze znajomymi i jednocześnie symbol niezdrowej żywności. Każdy powie, że mógłby z nich zrezygnować, ale nie będzie przecież jadł przysłowiowego szpinaku podczas filmu! Na szczęście my mamy rozwiązanie! To przekąski, które są nie tylko zdrowe, ale też niezwykle smaczne!
Batony energetyczne są coraz bardziej popularne. Lansują je nie tylko blogerki, ale również czołowi polscy sportowcy. I bardzo dobrze – batony energetyczne dostarczają energii, są bogatym źródłem wielu składników odżywczych i naprawdę smaczną oraz zdrową przekąską. Wielu miłośników tych „słodkości” na pewno ucieszy się z faktu, że batony energetyczne można zrobić samemu w domu. Oto dwa przepisy, które na pewno pokochasz.
Showing 1 to 5 of 85 (1 Pages)